Blog

Pozycjonowanie sklepu internetowego

Posted by on Gru 11, 2013 in Pozycjonowanie | 0 comments

Wiele osób prowadzących własny sklep internetowy do niedawna nie wiedziała, że poprzez pozycjonowanie można zachęcić klientów do zakupów.

Założenie takiego e-sklepu ma, jak zwykle, wady i zalety. Można stworzyć go na specjalnych platformach (płatnych) lub od podstaw na własnym, darmowym systemie (niezbędne są dość duże umiejętności techniczne). Decydując się na własny sklep internetowy, oczywiście z nastawieniem na sukces, warto stworzyć odpowiednie zaplecze i pozycjonować sklep. Pomoże to w uzyskaniu wysokiego miejsca i większego zainteresowania klientów. Atutem będzie używanie jak najdokładniejszej frazy. (więcej…)

Pozycjonowanie dla każdej strony

Posted by on Lis 19, 2013 in Pozycjonowanie | 0 comments

Dzisiaj jak chodzi o strony internetowe wykonuje się bardzo wiele usług których zadaniem jest przede wszystkim poprawa ich pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dzięki temu o wiele więcej osób je odwiedza, co powoduje, że zwiększa się na przykład ilość zainteresowanych klientów w sklepach online lub też coraz więcej osób wykazuje zainteresowanie ofertami firm. Dlatego obecnie bardzo często stosuje się przede wszystkim pozycjonowanie, które na pewno najszybciej jest w stanie pomóc w podniesieniu pozycji konkretnej witryny we wskazanych wyszukiwarkach. Bardzo wielu właścicieli stron internetowych uważa, że jest to najlepszy sposób na promocję strony i często jeden z najtańszych. (więcej…)

Pozycjonowanie – czy jest reklamą?

Posted by on Lis 12, 2013 in Pozycjonowanie | 0 comments

Reklama jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na wypromowanie danej rzeczy. Nie może jednak być ukazywana według życzenia zlecających tą reklamę. Za każdą reklamę trzeba płacić i zazwyczaj dyrektorzy jakiś sklepów płacą np. telewizji, za to że dana reklama zostanie tam ukazana. Najbardziej skuteczne są reklamy transmitowane w godzinach popołudniowych lub wieczornych, ponieważ wtedy jest największa oglądalność i jest szansa na to, że najwięcej odbiorców ją zobaczy. Reklama istnieje na świecie już od starożytności. (więcej…)

Kiedy wykorzystuje się SEO

Posted by on Lis 6, 2013 in Pozycjonowanie | 0 comments

Coraz częściej słyszymy określenia, które są niezwykle popularne, jednak bywa że wciąż nie do końca wiemy, co one dokładnie oznaczają. Tak jest w przypadku takich jak na przykład usługi SEO. Znaczna większość osób kojarzy je ze stronami internetowymi, jednak nie jest wstanie powiedzieć na ten temat nic więcej. Otóż SEO to usługi polegające na tak zwanej optymalizacji strony. Obecnie w sieci jest bardzo wiele storn, ale niektóre istnieją tam już dość długo. Wynikiem tego jest to, że często były one tworzone metodami które obecnie już nie są używane. Dlatego też mogą one działać nieprawidłowo lub tez nie można na nich zastosować niektórych nowoczesnych rozwiązań, jak na przykład grafika czy wizualizacje. (więcej…)

Na czym polega pozycjonowanie

Posted by on Paź 29, 2013 in Pozycjonowanie | 0 comments

Pozycjonowanie polega na ustalonych działaniach, które mają na celu wypromowanie strony internetowej w wybranych wyszukiwarkach internetowych, takich jak np. Google, Onet, Gmail, itp. Celem pozycjonowania jest wzrost pozycji stron www w wynikach pod wybraną frazą. Wysokie pozycje wiążą się jednocześnie ze wzrostem wizyt na stronie, a następnie z większą sprzedażą w sklepie internetowym. (więcej…)